Kontakt z nami.

Proszę użyć poniższego formularza, aby przesłać zapytanie, proszę zwrócić szczególną uwagę na podanie prawidłowego adresu e-mail. Jeśli zapytanie dotyczy zamówienia, prosimy o podanie numeru zamówienia lub numeru faktury w temacie.

Imię: *


Adres e-mail: *


Kategoria: *


Temat: *


Kraj docelowy


Wiadomość:

Separator
Marka motocykla:


Model motocykla:


Rok produkcji:


Numer nadwozia / VIN


Numer silnika


Numer rejestracyjny


* Pola wymagane


Proszę o zapoznanie się z sekcją najczęściej zadawanych pytań, aby sprawdzić czy na Twoje pytanie jest już odpowiedź przed wysłaniem zapytania.

Najczęściej zadawane pytania

Proszę o zapoznanie się z poniższą listą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Proszę o przeczytanie przed złożeniem nowego zapytania…

Wysyłka

Koszt przesyłki można sprawdzić przed zakupem na stronie zobacz zamówienia. Jeśli adres wysyłki jest poza Polskę proszę pamiętać aby zmienić miejsce docelowe, korzystając z menu rozwijanego. Wysyłamy przesyłki na cały świat jednak istnieją pewne materiały niebezpieczne i nieporęczne, których nie możemy wysyłać za granicę. Proszę Kliknij tutaj aby zobaczyć nasze warunki dotyczące wysyłki.

Problemy z zamówieniem

Jeśli masz problem z zamówieniem i chciałbyś abyśmy zajęli się tym jak najszybciej, prosimy użyć formularza powyżej lub zadzwonić do nas, proszę nie robić obu spowoduje to iż dwa działy będą zajmowały się jednym problemem, co najprawdopodobniej spowoduje opóźnienie w rozwiązaniu problemu. Jeśli używasz powyższego formularza prosimy o umieszczenie numeru zlecenia lub faktury w temacie. Dziękujemy za pomoc w tej sprawie.

Czytamy wszystkie nasze e-maile

Jesteśmy przytłoczeni ilością pytań i odpowiadamy tylko na pytania w których jesteśmy wstanie pomóc, jeśli to tylko możliwe odpowiadamy tego samego dnia, dając pierwszeństwo naszym dotychczasowym klientom. Jeśli pytasz o trwające zamówienie, prosimy o padanie numeru zamówienia lub faktury w temacie. Proszę zwrócić szczególną uwagę na podanie prawidłowego adresu e-mail. Prosimy również o podanie jak największej ilości istotnych informacji. Wiadomości, które zawierają tylko jedno pytanie są bardziej prawdopodobne iż zostanie na nie wysłana odpowiedź i nie, nie wiemy jakie powinno być ciśnienie w Twoich oponach.

Dziękujemy Państwu za współpracę,
Zespół Wemoto.