About HEL Performance

Hel logo

HEL: Co Cię powstrzymuje

na Hel iz powrotem

HEL rozpoczął życie w 1985 roku jako "węża Equip, spółka" z siedzibą w branży przemysłowej, morskiej i hydraulicznych na rynku. Nabyty został przez jego obecnych właścicieli w 2000 roku i przeniósł się do rynku wydajność transferu płynów. W tym momencie nazwa firmy zmieniła się w węża Equip Limited - słynny już Ogon diabła logo został zaprojektowany - a marka HEL Wydajność przybył

Od tego czasu HEL wbiegł w siłę. Z siedzibą w Devon HEL teraz produkuje zestawy węży na setki różnych motocykli. Węże HEL to świetny produkt wysokiej jakości, produkowane w bardzo wysokim standardzie, przy użyciu fluoropolimerowy oplocie ze stali nierdzewnej i kuty okucia ze stali nierdzewnej , aby uniknąć problemów z korozją.

Armatura HEL wykonane są ze stali nierdzewnej Wszystkie złączki HEL
wykonane są ze stali nierdzewnej i są dostępne w wielu kolorach.

Powłoka PVC w kolorze jest dostępny, jeśli potrzebujesz więcej koloru w swoim życiu (stosowane podczas produkcji, nie heatshrunk na później). Armatura ze stali nierdzewnej kolorowe są również dostępne. Do nitowania okucia są lżejsze i cieńsze niż łączniki wielokrotnego użytku i są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

HEL Wyniki są bardzo dumni z faktu, że wszystkie elementy są wykonane linia hamulca w Wielkiej Brytanii, w tym ze stali nierdzewnej pleciony przewód hamulcowy i wszystkich opraw liniowych nierdzewnej stali hamulcowych. Od małych początków produkty wydajności HEL poszły globalny i są teraz dostępne na całym świecie w ponad sześćdziesięciu ośmiu krajach, które przeszły rygorystyczne normy bezpieczeństwa przez organy regulacyjne na całym świecie, są street legal w dowolnym miejscu na świecie.

Jeden punkt wystający inne - zestawy przewodów hamulcowych HEL pochodzą z dożywotnią gwarancją - Co nie podoba